KONST / Litografier / Färglitografi 12861189
nr 1286 1189
Färglitografi
"Arabia", J Rapkin, bladets mått: 26x36 cm. Ej signerad
Utrop:
300 kr
måndag 4 november 2019
kl 18:25:35
Arabia